Nowy pachnący punkt na mapie miasta!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już zza rogu dobiega Cię piękny zapach soczystych owoców i świeżych kwiatów. W środku stylowe wnętrze zachwyca niewymuszoną elegancją. To pierwsze wrażenie po przekroczeniu progów Mydlarni u Franciszka! Jakie jest następne?

Zaskoczy Cię szeroki asortyment naszych produktów. 

Ponad 500 oryginalnych kosmetyków marki własnej LORIENT. Są dostępne tylko u nas, starannie wybrane, certyfikowane, przetestowane na naszej skórze i wybrane spośród wielu, wielu propozycji. Ekologiczne, certyfikowane, wśród nich ogromna większość produktów wegańskich, również z krajów arabskich, Japonii, Peru, Tahiti czy Filipin.


Rozwijamy się

Nieustannie poszukujemy nowych wyzwań, jako jedyni oferujemy ajuwerdyjską płukankę do ust rozjaśniającą zęby, autorską serię organicznych kosmetyków dla dzieci i niemowląt Sweet Moments, oleje z roślin wpisanych na listę Superfoods: olej z jagód acai i nowość – olej sacha inchi.


Mamy dla Ciebie czas

Czekamy na Ciebie i chcemy rozmawiać. Znajdziesz u nas młodą, sympatyczną kadrę, która podzieli się wiedzą i pasją do kosmetyków naturalnych i zabierze Cię w podróż po egzotycznych produktach z całego świata. Pomożemy wybrać wyjątkowy, niezapomniany prezent dla Twoich bliskich, artystycznie go zapakujemy (bez dopłat).
Wpadnij do Mydlarni u Franciszka! Galeria Kupiec Średzki, Pl. Armii Poznań 3, tel. 574 461 042, (pn-pt 9:00-18:00, sb-ndz 9:00-14:00)

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.