W jaki sposób można zgłosić chęć podjęcia pracy? Wystarczy dostarczyć swoje CV (rekrutacja@decora.pl) W jaki sposób można zgłosić chęć podjęcia pracy? Wystarczy dostarczyć swoje CV (rekrutacja@decora.pl)

Chcemy zatrudnić właśnie Ciebie!

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Decora jest jedną ze średzkich firm, która cały czas się rozwija. Podbija różne rynki, zwiększa produkcję, a co za tym idzie zwiększa zatrudnienie. W styczniu rusza duży nabór. O tym jednak opowie Piotr Krygowski, Dyrektor Produkcji.

Średzka firma Decora specjalizuje się w produkcji listew przypodłogowych, sufitowych oraz podkładów pod panele. Jej produkty można znaleźć w dużych sieciach takich jak Leroy Merlin, Castorama, OBI, czy Bauhaus.
Firma jest liderem i dzięki temu istnieje na rynku pracy już od 25 lat. Trzeba zaznaczyć, że na dzień dzisiejszy jest to firmą o światowym zasięgu. Dzięki innowacyjnemu podejściu w swojej branży jej wyroby dostarczane są na wszystkie kontynenty.

Na czym polega praca na produkcji w Państwa firmie?
Praca na produkcji w Decorze w zależności od stanowiska może polegać na: ustawianiu maszyny, zapewnieniu ciągłości jej pracy; odbieraniu produktów z maszyny, bądź pakowaniu wyrobów.

Czy wymagane jest doświadczenie? Kto może ubiegać się o pracę?
Potrzebne są przede wszystkim chęci do pracy, gdyż wszystkiego można się nauczyć. Każdy z pracowników przechodzi szkolenie. Muszę zaznaczyć, że jako operatorzy maszyn pracują u nas przedstawiciele różnych zawodów piekarze, kucharze, stolarze, tapicerzy, rolnicy, a nawet informatycy.

Szykuje się duży rozwój w roku 2019 – ile nowych miejsc pracy Państwo przewidują?
Z uwagi na intensywny rozwój firmy oraz uruchomieniem nowych 3 linii technologicznych do produkcji podkładów pod panele Decora chce zatrudnić 50 osób.

Panie Piotrze, co Decora może zaproponować potencjalnym pracownikom?
Na start każdy pracownik otrzymuje umowę o pracę na czas 3 miesięcy, następnie na rok.
Po przepracowaniu 12 miesięcy pracownik otrzymuje umowę na czas nieokreślony. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie już na starcie, plus pakiety pozapłacowe. Między innymi dofinansowania kart Multisport, możliwość korzystania z opieki zdrowotnej i ubezpieczenia grupowego. Jest dla nas ważne również życie pracownika poza pracą – często angażujemy całe rodziny pracowników w akcje integracyjne, świąteczne wydarzenia i konkursy. Firma dofinansowuje również szkolenia, dbając o rozwój swojego zespołu.

W jaki sposób można zgłosić chęć podjęcia pracy?
Wystarczy dostarczyć swoje CV. Można to zrobić osobiście przez znajomego lub też drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.