Radosnych i miło spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia, oraz obfitości w Nowym 2019 Roku, życzą właściciele sklepu "Antrejka". Radosnych i miło spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia, oraz obfitości w Nowym 2019 Roku, życzą właściciele sklepu "Antrejka".

Jak przygotować mieszkanie/dom do świąt?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Odliczamy już dni do świąt – najbardziej magicznego czasu w roku. Czasu w którym nawet wnętrza naszych domów zmieniają się, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i podkreślić wagę tego czasu. Co zrobić, aby w te święta wnętrze naszego mieszkania, domu stworzyło odpowiednią, wręcz magiczną atmosferę? Pomoże nam w tym Antrejka, sklep mieszący się przy ul. Daszyńskiego.

„Dlaczego?” – zapytają ci, którzy nie odwiedzili jeszcze tej oazy domowej atmosfery. A powodów jest wiele! Najważniejszy z nich to wybór spośród bogatej oferty wiodących światowych marek? Miłośnicy klasyki znajdą w Antrejce wysokiej jakości design marki Lene Bierre. Z kolei miłośnicy ciepłych wnętrz, mogą wybrać coś z wachlarza produktów firmy Green Gate. Fani nowoczesnych rozwiązań postawią zapewne na ozdoby Bloomingville, które w wielu językach świata stały się synonimem nowoczesności. Sklep pamięta również o zwolennikach minimalnych form, którzy mogą wybrać coś od Tinekhome – producenta, który łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym minimalizmem.

Aktualnie sklep Antrejka przybrał świąteczną szatę i zaprasza średzian po inspirację i wyjątkowe przedmioty do domu i mieszkania. Przedmioty, które idealnie nadają się też na ciekawy i wyjątkowy prezent. Bardzo dobrym pomysłem może być też karta podarunkowa do Antrejki.

Zapamiętajcie zatem, aby jeszcze przed świętami odwiedzić Antrejkę, która mieści się vis-a-vis Urzędu Miasta.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.