Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj mu kartę podarunkową  do „Antrejki”. Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj mu kartę podarunkową do „Antrejki”.

Jak przygotować mieszkanie/dom do świąt?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Odliczamy już dni do świąt – najbardziej magicznego czasu w roku. Czasu w którym nawet wnętrza naszych domów zmieniają się, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i podkreślić wagę tego czasu. Co zrobić, aby w te święta wnętrze naszego mieszkania, domu stworzyło odpowiednią, wręcz magiczną atmosferę? Po inspiracje najlepiej wybrać się do Antrejki przy ul. Daszyńskiego.

„Dlaczego?” – zapytają ci, którzy jeszcze nie odwiedzili tej oazy domowej atmosfery. A powodów jest wiele! Najważniejszy z nich to wybór spośród bogatej oferty wiodących światowych marek? Miłośnicy klasyki znajdą w Antrejce wysokiej jakości design marki Lene Bierre. Z kolei miłośnicy ciepłych wnętrz, mogą wybrać coś z wachlarza produktów firmy Green Gate. Fani nowoczesnych rozwiązań postawią zapewne na ozdoby Bloomingville, które w wielu językach świata stały się synonimem nowoczesności. Sklep pamięta również o zwolennikach minimalnych form, którzy mogą wybrać coś od Tinekhome – producenta, który łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym minimalizmem.

Aktualnie sklep Antrejka przybrał świąteczną szatę. Oczywiście poza stałymi kolekcjami, znajdziecie tu Państwo wyjątkowe ozdoby świąteczne. Mówiąc krótko, zapraszamy do świata z innej bajki.

Zapamiętajcie zatem, aby przed świętami odwiedzić Antrejkę, która mieści się vis-a-vis Urzędu Miasta.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.