Poczuj się komfortowo, zapomnij o zwykłej depilacji. Poczuj się komfortowo, zapomnij o zwykłej depilacji.

Jak skutecznie pozbyć się nadmiernego owłosienia?

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Nadmierne owłosienie - hirsutyzm – zazwyczaj nie jest chorobą, a jednak stanowi duży kłopot w codziennym funkcjonowaniu kobiet, jak i mężczyzn. Jak pozbyć się owłosienia, a tym samym zadbać o lepsze samopoczucie i pewność siebie?

O zaburzeniu fizjologii wzrostu włosów u kobiet mówimy wówczas, gdy nadmierne owłosienie pojawia się w miejscach, w których zazwyczaj występuje ono u dojrzałych mężczyzn. Dolegliwość ta sprawia, że pogarsza się znacznie samoocena, a niejednokrotnie jest przyczyną większych problemów, które przekładają się na życie prywatne, zawodowe. Dochodzi do obniżenia aktywności wielu kobiet. Skutkuje to tym, że kobiety sięgają po klasyczne metody depilacji jak maszynka do golenia, depilator, woskowanie. Niestety, efekty takiej depilacji w przypadku intensywnego owłosienia nie dają rezultatów na dłużej. Włosy bardzo szybko odrastają, niejednokrotnie w towarzystwie zapalenia mieszków włosowych. U mężczyzn przejawia się ono często w nadmiernym owłosieniu pleców karku oraz szyi.

Este Gabinet Kosmetologii oferuję zabiegi depilacji z wykorzystaniem najnowszej technologii lasera diodowego Vectus-Palomar, który pozwala na rewelacyjne efekty zabiegowe. Jest on wykorzystywany w wiodących klinikach medycyny estetycznej na całym świecie. Dzięki systemom pozwalającym na dokładne sprecyzowanie dawki laserowej, klient od 1 zabiegu może zauważyć korzystne efekty. Włosy po upływie około 10 dni zaczynają wypadać, a widoczne wcześniej ujścia mieszków włosowych, zamykają się tworząc gładką jednolitą skórę. Jest to niezmiernie ważne dla kobiet, które borykają się z owłosieniem na twarzy. W zależności od okolicy należy wykonać od 4 do 6 zabiegów średnio co sześć tygodni.

- Na tą chwilę zabieg jest najchętniej wybieranym zabiegiem w gabinecie – mówi właścicielka Este Gabinet Kosmetologii, mgr kosmetolog Magdalena Kierstan-Goślińska i dodaj - najbardziej motywujące jest to, kiedy widzę efekty i uśmiech na twarzy klientek.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje do gabinetu, który mieści się w Dachowej, na ulicy Wiatrakowej 1c (koło Gądek). Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad przedstawiający szczegóły zabiegu.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.