Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się wydarzenie, które z pewnością przyciągnie fanów piwa. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się wydarzenie, które z pewnością przyciągnie fanów piwa.

Targi dla wielbicieli piwa

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już w ten weekend (9 i 10 listopada) gratka dla wielbicieli dobrego jedzenia z food trucków oraz piwa z lokalnych browarów.

Ponad 70 wystawców zaprezentuje 900 rodzajów piwa, cydrów i miodów pitnych z ponad 400 kranów w ramach Poznańskich Targów Piwnych. Natomiast dzięki odbywającemu się równolegle Street Food Spot nikt z targów nie wyjdzie głodny.

Targi w piątek będą trwały od 15:00 do 1:00, w sobotę od 12:00 do 1:00. Bilety na targi można kupić klikając w link http://targipiwne.pl/bilety/ lub bezpośrednio w kasach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilet jednodniowy kosztuje 20 zł, karnet 35 zł, a bilet dla dziecka 12 zł.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.