Nie masz pomysłu na prezent, a chcesz sprawić komuś radość, podaruj mu kartę podarunkową do „Antrejki”. Nie masz pomysłu na prezent, a chcesz sprawić komuś radość, podaruj mu kartę podarunkową do „Antrejki”.

Czy wnętrze Twojego domu jest przytulne?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na dworze robi się coraz chłodniej. Chętniej też zostajemy w swoich domach. Warto więc zadbać o ich wnętrza, aby stały się bardziej przytulne. A gdzie najlepiej skierować się po inspirujące ozdoby, jeśli nie do Antrejki przy ul. Daszyńskiego?

„Dlaczego?” – zapytają ci, którzy jeszcze nie odwiedzili tej oazy domowej atmosfery, jaką jest Antrejka. A powodów jest wiele! Najważniejszy z nich to bez wątpienia pasja właścicieli, państwa Mroczkowskich. Z ich zamiłowania do pięknych wnętrz powstał sklep dla każdego, kto liczy na wyjątkową niepowtarzalność ozdobnych kompozycji.

Co jeszcze może zachęcić Was do wizyty w Antrejce? Może wybór spośród bogatej oferty wiodących światowych marek? Każdy, kto chciałby dodać swojemu wnętrzu nieco klasycznego ducha, znajdzie w sklepie wysokiej jakości design marki Lene Bierre. Z kolei miłośnicy ciepłych wnętrz, bijących nostalgicznym duchem, mogą wybrać coś z wachlarza produktów firmy Green Gate.

Fani nowoczesnych rozwiązań również powinni skierować się ku bramie na ul. Daszyńskiego. Sklep Antrejka w swojej ofercie znalazł bowiem miejsce na ozdoby Bloomingville, które w wielu językach świata stały się synonimem nowoczesności. Zwolennicy minimalnych form mogą z kolei wybrać coś od Tinekhome – producenta, którego poznaje się po urzekającym połączeniu tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym minimalizmem.

Zapamiętajcie zatem, aby ocieplić wnętrze swojego domu, należy odwiedzić Antrejkę – vis-a-vis Urzędu Miasta.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.