Drużyna Poradni lżejsza o 8 TON!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuł dedykowany jest wszystkim obecnym i byłym klientom Poradni Żywieniowej Dla Ciebie oraz przyjaciołom i firmom współpracującym z gabinetem.

Przyjaźń, wsparcie, wzajemna motywacja. Uśmiech, radość, sukces, satysfakcja. Tymi słowami można w krótki sposób opisać Drużynę Poradni! Od ponad 2,5 roku wyjątkowa atmosfera, którą tworzycie w gabinecie buduje wizerunek tego miejsca i stanowi nierozłączną jego wizytówkę. Dzięki Wam stało się ono miejscem, w którym niemożliwe staje się możliwe! Miejscem, w którym poprawia się jakość życia, zdobywa pewność siebie i odkrywa siebie na nowo. Wasz uśmiech na wizytach, przyjacielskie rekomendacje i dobre słowo oraz zaangażowanie podczas kuracji zbudowały DRUŻYNĘ PORADNI.
Od początku istnienia gabinetu zrzuciliście łącznie PONAD 8 TON ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW!
Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim osobom, które dorzuciły swoją cegiełkę do tego ogromnego sukcesu! Jesteście niesamowici!
Podziękowania skierowane są również dla firm współpracujących i zaprzyjaźnionych z gabinetem. Klienci Poradni Żywieniowej Dla Ciebie mogą skorzystać z wyjątkowych ofert i konsultacji przygotowanych między innymi przez: Studio Tańca i Fitnessu Dance-art, Pracownię Wizerunku Basia Wein-Krajewska, Studio Urody Impresja Julia Siejak, Flora Centrum Urody i Podologii Paulina Mokracka, Red Studio Marta Lenkowska, Salon Urody Paulina Olczyk, OdNowa Anna Kasprzak, Centrum Trychologiczne Anastazja Nitschze, Callifoto Kinga Piotrowska, salon bielizny Chabur, Przepis na ślub, Frankie’s Posnania, Centrum Rehabilitacji i Sportu Skaut Edmund Szkudlarek oraz UKS Taekwondo Środa Wielkopolska!
Z TAKIM WSPARCIEM WSZYSTKO JEST MOŻLIWE! Drużyna Poradni zaprasza!
Już dziś umów się na wizytę i świętuj z nami kolejny sukces!

Poradnia Żywieniowa Dla Ciebie
ul. Daszyńskiego 11, Środa Wlkp.
Tel. 505 681 545

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.