Nowoczesna fabryka mebli zaparoh.com poszukuje pracowników... Sprawdź zarobki.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Zaparoh Sp. z o.o. – nowoczesna fabryka mebli tapicerowanych zaparoh.com zatrudni pracowników na stanowiska...

3.000 NETTO DODATKOWEJ PREMII
PO ZAKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO!
Zadzwoń (tel. 61/222 00 80) i dowiedz się więcej!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowiska:
KRAWIEC / KRAWCOWA SZYCIE CIĘŻKIE
wymagane doświadczenie w szyciu obić mebli tapicerowanych (warunek konieczny)
miejsce pracy: Robakowo k. Poznania
praca II-zmianowa (8h)

UMOWA O PRACĘ
STABILNE ZATRUDNIENIE
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE + SYSTEM PREMIOWY
DOFINANSOWANIE DOJAZDÓW DO / Z PRACY
DARMOWE OBIADY
DARMOWA OPIEKA MEDYCZNA
UBEZPIECZENIE GRUPOWE

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Zaparoh Sp. z o.o., ul. Żernicka22 (hala nr 6), 62-023 Robakowo.


Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zaparoh Sp. z o.o. z siedzibą w Robakowie przy ul. Żernickiej 22 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Zaparoh Sp. z o.o., umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Zaparoh Sp. z o.o. z siedzibą w Robakowie przy ul. Żernickiej 22 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.” W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie https://zaparoh.com/praca/klauzula-informacyjna