Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Między nami

Między nami (7)

We wtorek 4 grudnia Volkswagen Poznań ogłosił pomyślne zakończenie negocjacji płacowych ze Związkiem Zawodowym „Solidarność”.

Opisywaliśmy kilka tygodni temu historię jednego z naszych redaktorów, który w drodze do domu zauważył błąkającego się bez opieki psa. Zatrzymał się i postanowił schwytać wystraszonego, wbiegającego pod koła aut czworonoga. Pies trafił tamtego wieczora do schroniska, a my postanowiliśmy sprawdzić, jak potoczyła się jego historia.

W piątek 17 listopada w Centrum Urody i Zdrowia MED&SPA w Środzie przy ulicy Kilińskiego odbyło się inauguracyjne spotkanie dla kobiet.

W niedzielę 19 listopada nad średzkim jeziorem odbył się ?Bieg z Paczką?. Pomimo niskiej temperatury i silnego wiatru na starcie pojawiły się tłumy.

...i coraz bliżej wygranej. Mowa o programie ?Koło Fortuny? na telewizyjnej ?dwójce?, w którym w piątek 20 października wystąpił średzianin Paweł Owczarzak.

Średzka Kolej Wąskotorowa nie zakończyła swoich kursów wraz z końcem lata. W sobotę 21 października fani bany mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu.

Z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca średzianie po raz kolejny dołączyli się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Warto obejrzeć