Kosmetolog Karolina Kamińska Kosmetolog Karolina Kamińska

Sekret Venus Legacy. Pozbądź się cellulitu i ukształtuj swoje ciało

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Czy wiesz, że Venus Legacy™ to najlepszy sposób na walkę z upartym tłuszczykiem i cellulitem? Łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działanie odbywa się głębiej pod skórą, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry. Wyniki widać już po jednym zabiegu!

Co bardzo ważne jest to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA czyli agencji rządowej USA, potwierdzający skuteczność działania w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

- Pierwszy raz o zabiegu Venus Legacy usłyszałam podczas programu telewizyjnego o Klinice Ambroziak. Miałam wtedy mieszane uczucia. Zastanawiałam się jak to możliwe, że powstał nowy, cudowny sposób na pozbycie się cellulitu. Wydawało mi się, że wszystko na cellulit oraz zgubienie niepotrzebnych kalorii już wymyślono, dlatego postanowiłam zasięgnąć informacji u źródła. Zapytałam praktyka z ponad 20-letnim doświadczeniem, wykładowcę na kierunku Kosmetologia w Poznaniu oraz kosmetologa z Med & Spa w Środzie Karolinę Kamińską, „w czym tkwi sekret Venus Legacy”? – mówi jedna z pacjentek.

Dlaczego kobiety pokochały ten zabieg, co go wyróżnia na tle innych występujących na rynku zabiegów?
Zastosowanie wspomnianej technologii, pozwala na wykonanie przy użyciu Venus LegacyTM bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji oraz charakteryzują się doskonałymi rezultatami i są bardzo przyjemne dla klientki!
Venus Legacy™ to urządzenie o wielu zastosowaniach, które najszybciej spośród dostępnych na rynku aparatów, pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych takich jak:
• nieinwazyjne konturowanie ciała
• redukcja cellulitu
• wygładzenie zmarszczek
• zmniejszenie obwodów
• wygładzenie oraz zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi i ciała

Jak dokładnie przebiega zabieg?
Podczas 30 min zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło. Nie wymaga specjalnych przygotowań klientki. Urządzenie wyposażone jest w cztery głowice zabiegowe (do określonych okolic ciała). Dzięki możliwości kontrolowania temperatury tkanek w opracowywanych okolicach, dostarczamy optymalną ilość energii bez ryzyka powikłań. Rrozgrzewamy tkankę na głębokości 3 mm do temperatury około 43 stopni. Następnie fale RF ogrzewają tkankę do głębokości 15 mm. Poprzez przesuwanie głowicy, kosmetolog podtrzymuje temperaturę i komórki tłuszczowe ulegają zniszczeniu. Skóra zostaje pobudzona do produkcji włókien kolagenowych. Budowa głowicy pozwala na bezpieczne i skuteczne „zassanie” tkanki i wykonanie na niej mechanicznego masażu próżniowego, co pobudza krążenie i przyspiesza procesy metaboliczne, dając doskonałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz likwidacji cellulitu. Fale RF wykorzystywane w urządzeniu Venus Legacy - są o najwyższej dostępnej na rynku mocy. Dzięki temu zabieg jest stosunkowo szybki i bardzo efektywny.

Ile należałoby wykonać zabiegów aby uzyskać rezultaty?
W celu osiągnięcia długotrwałych rezultatów zabieg należy wykonywać w seriach od 6 do 10 zabiegów w odstępach ok. 1 tygodnia.
W Centrum Zdrowia i Urody Med & Spa dodatkowo po zakończeniu serii zabiegów przy użyciu sprzętu Venus Legacy zapraszamy klientkę na serię masaży przy użyciu bańki chińskiej, która utrwala kurację.

Czy zabieg Velnus Legacy wystarczy, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę?
Oczywiście, że nie! Zabieg sam w sobie przynosi niesamowitą przemianę ciała, ale warto pamiętać, że najlepsze efekty daje w połączeniu z właściwym, zdrowym trybem życia. Spożywanie około 2 litrów wody dziennie i aktywność fizyczna przyspieszają wydalanie z organizmu pozostałości rozbitych komórek tłuszczowych i znacząco wspomagają procesy regeneracji skóry. Należy też zadbać o odpowiednią ilość ruchu. W naszym Centrum można również skorzystać z konsultacji dietetyka Anny Janiszewskiej, która dobierze najlepszą i najskuteczniejszą dla nas dietę.

Ostatnio bardzo popularny w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową jest zabieg kriolipolizy jakie jest Pani zdanie na temat tego zabiegu?
Kriolipoliza to chłodzenie komórek tłuszczowych w celu ich rozpadu. Nie jest to zabieg przyjemny, bo bardzo zimny. Lekarze nie są do końca przekonani o tym czy kriolipoliza jest dla każdego bezpieczna. Jeśli zostanie zamrożonych zbyt dużo komórek, to wątroba może sobie z tym nie poradzić! Tak więc zamiast schudnąć, można się nabawić poważnych problemów ze zdrowiem. Zatem, ja zdecydowanie polecam przyjemny ciepły i bezpieczny zabieg przy użyciu Venus Legacy.

Podejmując wyzwanie, na pewno Panie już dziś umówią się na zabieg, aby ich ciało było idealne przed nadejściem lata, korzystając przy tym z bezpłatnej konsultacji i przygotowania indywidualnego programu dla każdej z Pań. Pod okiem kosmetolog Karoliny Kamińskiej będziecie gubić zbędne kilogramy.

Zapraszamy na zabiegi
Centrum Zdrowia i Urody Med & Spa
Środa, ul. Kilińskiego 23
Tel. 61 285 31 18.

 [Artykuł sponsorowany]

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.