Zarząd Szpitala Średzkiego złożył pielęgniarce Halinie Kamińskiej gratulacje z tytułu otrzymanego wyróżnienia i podziękowania z trud w pracy. Zarząd Szpitala Średzkiego złożył pielęgniarce Halinie Kamińskiej gratulacje z tytułu otrzymanego wyróżnienia i podziękowania z trud w pracy.

„Za zasługi dla ochrony zdrowia”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 24 maja Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych, dla uczczenia zawodowego święta Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej, zaprosiła na spotkanie pielęgniarki i położne ze wszystkich szpitali w Wielkopolsce, także ze Środy.

Święto pielęgniarek i położnych dla zarządu szpitala jest dniem wyjątkowym, gdyż daje przyjemność i zaszczyt, aby wyrazić wdzięczność i uznanie tym wszystkim, którzy zajmują szczególnie ważne miejsce w szpitalu.
- Ten dzień pozwala skierować do wszystkich Państwa nasze najszczersze wyrazy uznania dla Waszej pracy, zaangażowania, a przede wszystkim pięknych postaw moralnych i poświęcenia, z jakim pielęgniarki i położne wykonują swoje obowiązki, stojąc przy łóżku pacjenta – swoje uznanie wyraził tymi słowami zarząd szpitala.
Podczas uroczystości przewodnicząca Izby najbardziej zasłużonym dla ochrony zdrowia pielęgniarkom i położnym wręczyła wyróżnienie „Za zasługi dla ochrony zdrowia”. Wyróżnienie przyznawane jest za szczególne osiągnięcia na rzecz systemu opieki zdrowotnej oraz profesjonalne podejście do pracy na rzecz pacjentów. Wielki zaszczyt spotkał także pielęgniarkę z naszego średzkiego szpitala – Halinę Kamińską, którą również uhonorowano tym wyróżnieniem. Pielęgniarka Bloku Operacyjnego w średzkim szpitalu pracuje już 45 lat.
- Pani Halinie za wiele lat pracy serdeczne dziękujemy i chylimy czoła za jej trud, zaangażowanie i służbę pacjentom – dziękowali członkowie zarządu szpitala.
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Dzień Położnej, przypadający w rocznicę urodzin Florence Nightingale, jest dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia dniem uroczystym i wyjątkowym. Jest bowiem poświęcony tym osobom, których powołaniem jest czynienie dobra na rzecz drugiego człowieka, wspieranie go w chorobie i niesienie ulgi w bólu i cierpieniu. Zarząd życzy wszystkim pielęgniarkom, położnym i opiekunkom wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i w trudnej pracy zawodowej.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA