Aby pomóc wystarczy kupić kalendarz z pięknymi średziankami. Aby pomóc wystarczy kupić kalendarz z pięknymi średziankami.

Kup kalendarz lub bransoletkę

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Każdy kupiony w akcji Kobiety Kobietom kalendarz finansuje jedno badanie cytologiczne, a każda kupiona bransoletka to jedno badanie USG piersi.

Kobiety Kobietom to wyjątkowy projekt – akcja charytatywna mająca na celu prewencję nowotworów poprzez wczesne wykrywanie raka szyjki macicy i raka piersi. Dzięki zebranym środkom ze sprzedaży kalendarzy i bransoletek wiele kobiet będzie mogło bezpłatnie skorzystać z cytologii i wykonać USG piersi. Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkanek powiatu średzkiego, które mają 35-60 lat i nie miały wykonanej cytologii od minimum 2 lat. W zbiórce pomaga średzka Fundacja PomaGosie. To właśnie na jej konto zostaną przekazane zebrane środki. Opiekę medyczną nad akcją sprawuje Medicus Bonus z dr Joanną Buks na czele.

Zapisy na badania zostaną uruchomione w ostatnim tygodniu stycznia. Wizyty lekarskie rozpoczną się w lutym. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja wizyt: osobista w recepcji Medicusa lub telefoniczna (61 285 85 55).

Warto wiedzieć, że zdjęcia do kalendarza wykonała Marta Krause. Modelki, które zgodziły się wziąć udział w sesji, to mieszkanki powiatu średzkiego. 12 ujęć, 12 różnych historii, a każda wyjątkowa. Zdjęcia zostały zrobione w Młodzikowie. Bielizna wykorzystana przy sesji fotograficznej jest z salonu z bielizną Chabur, a modelki ozdobiła biżuteria z butiku Rubin i okulary od optyka Świat Okularów.

Punkty, gdzie można dokonać zakupów i wesprzeć akcję:
Butik Rubin, Medycyna Estetyczna Agnieszka Węclewska, Klinika Urody i Podologii Marta Stręk, Pracownia Wizerunku Basia Wein-Krajewska, Poradnia Żywieniowa Dla Ciebie, Chabur salony z bielizną + profesjonalny brafitting, Podróży Świat, Optyk Świat okularów, Młodzikowo, Dratewkowelove, Red Studio Gabinet Kosmetyczny Marta Lenkowska, Flora Centrum Urody i Podologii Paulina Mokracka, Robe Rogue Joanna Owczarzak, Dance Art.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.