Dr n. med. Maria Gawriołek specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz dr n. med. Krzysztof Gawriołek specjalista protetyki stomatologicznej. Dr n. med. Maria Gawriołek specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz dr n. med. Krzysztof Gawriołek specjalista protetyki stomatologicznej.

Zdrowy uśmiech – zdrowy organizm

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zęby – temat odwieczny i problem niejednego pacjenta. Ale dzięki odpowiedniej metodzie leczenia oraz uzupełnieniu, częściowym lub całkowitym, ich braków, a także przy nowoczesnej profilaktyce połączonej z profesjonalizmem wspaniałych stomatologów – pójście do dentysty, nie musi być czymś strasznym dla pacjentów. Jak myślicie, po co nam zęby? Jak ważną rolę spełniają w naszym organizmie? Dlaczego powinniśmy dbać o pełne uzębienie w naszej jamie ustnej? Co to są implanty stomatologiczne?

Dlaczego warto dbać o zęby?
Zadaniem uzębienia jest chwytanie, rozdrabnianie i miażdżenie pokarmu, dzięki temu, nasz układ pokarmowy ma możliwość dobrego funkcjonowania, nie stwarzając kłopotów zdrowotnych, a co za tym idzie - zdrowie całego organizmu.
Ponadto, każdy ząb jest ważny zarówno dla zdrowia całej jamy ustnej, jak i z punktu widzenia estetycznego, uśmiechu i wyglądu całej twarzy. Zdarza się, że ekstrakcje zębów trzonowych pociągają za sobą tak drastyczne zmiany w jamie ustnej, że nawet nowoczesna stomatologia nie daje gwarancji przywrócenia pięknego i zdrowego uśmiechu. Dlatego tak ważne jest posiadanie wszystkich zębów, tak długo, jak tylko jest to możliwe. W ich utrzymaniu nowoczesna stomatologia jest niezbędna. I tu dajemy gwarancję – z jej pomocą unikniemy ubytków w uzębieniu przez długie lata.

W Centrum Medycznym Spychalscy pracują doświadczeni stomatolodzy
Dr n. med. Maria Gawriołek specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz dr n. med. Krzysztof Gawriołek specjalista protetyki stomatologicznej, a także Lek. dent. Jędrzej Bnaszak zapraszają do gabinetu w Centrum Medyczne Spychalscy przy ulicy Strzelecka 33 - zapewniając profesjonalne i kompleksowe leczenie stomatologiczne pacjentów w przystępnych cenach. Lekarze uczestniczą w kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje i poznając najnowsze metody leczenia.

Jak powiedziała dr n. med. Maria Gawriołek - gwarantujemy miłą i bezstresową atmosferę. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i wybór najlepszej metody leczenia dostosowanej do konkretnego przypadku. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt.

Co to są implanty stomatologiczne?
Stomatologia w Centrum Medyczne Spychalscy zaprasza także na konsultacje implantologiczne. Zabiegi przeprowadzane są bezstresowo i w miłej atmosferze. Wszczepianie implantów zębowych to bezpieczna i stosunkowo mało inwazyjna procedura medyczna, proponowana pacjentom w przypadku pojedynczych braków zębowych, a także rekonstrukcji skomplikowanych przypadków wymagających zabiegów regeneracji kości. Implant stomatologiczny to sztuczny korzeń wykonany z biokompatybilnego materiału - tytanu, który pełni taka samą funkcję jak naturalny. Główną zaletą implantów jest ich trwałość i niezawodność, są one najlepszą alternatywą dla utraconych zębów. Bardzo ważne jest, że decydując się na wszczepienie implantów zębowych - nie ma potrzeby szlifowania zdrowych zębów.

Do gabinetu stomatologicznego na leczenie zaproszeni są także pacjenci w zaawansowanym wieku i z całkowitym bezzębiem. Można wówczas wykonać protezy całkowite na implantach – co znacznie poprawia komfort życia. Dzięki obciążeniu kości poprzez implanty, nie dochodzi do jej zaniku, tak jak ma to miejsce w przypadku stosowania zwykłych protez.

Co oferuje stomatologia w Centrum Medycznym Spychalscy?
W ofercie CMS jest: stomatologia estetyczna, endodoncja – leczenie kanałowe
protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca, implantologia, wybielanie zębów, leczenie bruksizmu.

Gabinet stomatologiczny mieści się w Centrum Medyczne Spychalscy
Środa Wlkp., ul. Strzelecka 33.
Rejestracja pod numerem telefonu 570 234 234

Formy płatności: gotówką lub kartą, a także raty 0% w ramach umowy z firmą MediRaty.

 

[Artykuł powstał we współpracy z Centrum Medycznym Spychalscy.]

 

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.