Personel w laboratorium szpitalnym wykonuje szeroki zakres, wysokiej jakości badań Personel w laboratorium szpitalnym wykonuje szeroki zakres, wysokiej jakości badań

Laboratorium czynne 7 dni w tygodniu [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Laboratorium analityczne średzkiego szpitala, jako jedyne w powiecie średzkim, działa od poniedziałku do niedzieli. Mieści się z tyłu budynku szpitala, wejście D.

Kierownikiem laboratorium jest Izabela Klarzyńska-Rozmiarek. Jak zapewnia, w placówce na pacjentów czeka miła i profesjonalna kadra. Doświadczony personel oferuje szeroki zakres wykonywanych badań. Nowoczesny sprzęt zapewnia bardzo wysoką jakość usług. Zdecydowana większość badań wykonywana jest na miejscu.
Materiał pobierany jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00 – 10:00. Wyniki są już gotowe najczęściej tego samego dnia od 14:30 do 16:00. W pilnych przypadkach badania wykonywane są nawet przez całą dobę. Wysoka jakość usług potwierdzana jest regularnymi kontrolami Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej z Łodzi. Konkurencyjne, wobec innych laboratoriów, ceny badań odpłatnych przyciągają coraz większą liczbę pacjentów.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy