Spotkanie amazonek dało efekt nie tylko wspaniałej integracji, ale także wiele radości i nadziei. Spotkanie amazonek dało efekt nie tylko wspaniałej integracji, ale także wiele radości i nadziei.

Kobiece spotkanie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegły piątek 13 października w salonie brafittingowym Chabur w Środzie odbyło się kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu ?Kobiece Wieczory?.

Współorganizatorem wydarzenia integrującego lokalne środowiska Amazonek z personelem medycznym i terapeutycznym jest specjalistyczna marka Amoena. Zgromadzone panie mogły wymienić się doświadczeniami dotyczącymi jakości życia w trakcie i po terapii antynowotworowej.
? Moja przygoda z bielizną to poniekąd rodzinna tradycja, ponieważ moja mama otworzyła wyspecjalizowany sklep ponad 20 lat temu ? opowiada o historii salonu właścicielka, Anna Rubach-Hamela. ? Zajmujemy się profesjonalnym brafittingiem, bierzemy również czynny udział we wszelkich kampaniach społecznych promujących zdrowie oraz prawdziwe kobiece piękno. Moja babcia Bożena, w tej chwili 92-letnia kobieta, jest Amazonką. Bardzo chciała nosić piękną bieliznę i prosiła mnie, abym coś takiego znalazła. I tak nawiązała się współpraca z marką Amoena, także w zakresie protez i kompleksowej współpracy z NFZ ?dodaje.
Gościem specjalnym była Barbara Kubiak, prezes Średzkiego Stowarzyszenia Amazonek, która poprowadziła instruktaż badania piersi na przyniesionych fantomach. Spotkanie było wspaniałą okazją do integracji środowiska i wymiany opinii oraz doświadczeń, a wszyscy zgromadzeni podkreślali atmosferę pełną ciepła i wzajemnego zaufania, która sprzyjała szczerym rozmowom.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.