Dr Wojciech Włodyka przyjął wiele podziękowań za swą wieloletnią służbę lekarską dla pacjentek. Dr Wojciech Włodyka przyjął wiele podziękowań za swą wieloletnią służbę lekarską dla pacjentek.

Podziękowania dla dr. Wojciecha Włodyki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z końcem października w Szpitalu Średzkim na oddziale ginekologiczno-położniczym zakończył pracę dr Wojciech Włodyka. Były podziękowania i wiele słów uznania.

Za zaangażowanie i poświęcenie dziękowały doktorowi władze miasta i gminy, zarząd oraz personel lekarski, pielęgniarski i administracyjny szpitala.
Dr W. Włodyka, ginekolog-położnik, w średzkim szpitalu spędził 23 lata, w tym 17 lat jako ordynator oddziału. W 2011 r. przeszedł na emeryturę, służąc nadal pacjentkom szpitala.
Wzruszony, stwierdził, że wykonywał swoje obowiązki zgodnie z powołaniem, a swoją pracę starał się wykonywać jak najlepiej. Zaznaczył jednak, że ginekologia, jak każdy oddział, to praca zespołowa, która jemu układała się bardzo dobrze dzięki wykwalifikowanemu personelowi pielęgniarskiemu. Wspominał trudne początki swojej pracy na niewyposażonym i niewyremontowanym oddziale. Chwalił też obecne, komfortowe warunki, wysokiej klasy sprzęt medyczny i wspaniały personel wraz z ordynatorem dr. Mariuszem Działakiem, któremu przepowiedział funkcję szefa oddziału. Przez ręce dr. Włodyki ?przeszło? ponad 10 tys. dzieci, bo tyle wraz z załogą przyjął porodów. Wykonał ponad 5 tys. zabiegów. Dr W. Włodyka podczas swojej pracy w Szpitalu Średzkim pełnił też funkcję lekarza naczelnego.
W swych słowach podziękowania i pożegnania prezes szpitala, Filip Waligóra, powiedział, że ?doktor Wojciech jest dobrym duchem szpitala i jego symbolem. Chyba nie ma średzianki, która pana doktora by nie znała?.
W związku z odejściem dr. W. Włodyki, od 1 listopada  uległ zmianie harmonogram poradni ginekologiczno-położniczej. W czwartki będzie ona nieczynna. Pozostałe dni pozostają bez zmian: poniedziałek w godz. 11:00-15:00 ? lek. Mariusz Działak; wtorek w godz. 9:00-13:00 ? lek. Zygmunt Iciek; piątek w godz. 16:00-20:00 ? lek. Marek Olszak. Rejestracja osobista lub telefoniczna pod nr. tel. 61 285 40 31 (wew. 228).

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.