Dyrektor Ośrodka Kultury ze wzruszeniem żegnała Marysię, a dzieci serdecznie ją tuliły. Starszym, choć poważnym, też się łezka w oku zakręciła. Dyrektor Ośrodka Kultury ze wzruszeniem żegnała Marysię, a dzieci serdecznie ją tuliły. Starszym, choć poważnym, też się łezka w oku zakręciła.

Pożegnanie z Marysią [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Jak wspominaliśmy, Marysia Plucińska kończy prowadzenie Studia Piosenki Gama w Ośrodku Kultury. Z OK związana była od dziecka.

– Odchodzę, ponieważ kończę studia magisterskie i łączę przyszłość z pracą w zawodzie. Z muzyką i śpiewem nie kończę, a głowę mam pełną nowych pomysłów muzycznych. Mam także plany osobiste i pragnę więcej czasu poświęcić rodzinie i bliskim – mówiła Marysia Plucińska.
Pierwsze nagrody zdobywała w wieku 7-8 lat, a do Gamy dołączyła w wieku około 14 lat. Przez ostatnie półtora roku sprawowała funkcję instruktor studia. Opiekowała się grupą wokalistów w wieku 4-25 lat. Przez ten okres do Gamy dołączyło 21 uczestników, tak że obecnie jest ich aż 43.
– Opuszczając Gamę, czuję smutek. Już tęsknię za wokalistami, z którymi mocno się zżyłam, ale o ich los się nie martwię. Zastąpi mnie kreatywna i doświadczona Klaudia Kulak – powiedziała M. Plucińska. – To była wspaniała przygoda. Mimo tak krótkiego czasu przywiązaliśmy się do siebie i mam nadzieję, że ci młodzi wokaliści zabłysną jeszcze na wielkiej scenie muzycznej, bo mają w sobie ogromny potencjał – dodała.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Ś21 - Koparka