Podopieczni Ines Kaźmierczak po raz kolejny udowodnili, że posiadają nietuzinkowy talent. Podopieczni Ines Kaźmierczak po raz kolejny udowodnili, że posiadają nietuzinkowy talent.

W dobrą stronę

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Burzowa aura nie powstrzymała artystów ze średzkiego Teatru Puenta, którzy w czwartek 21 czerwca na płycie Starego Rynku w Środzie zorganizowali happening „Nie w tę stronę”.

Widowisko, w którym wystąpili Julia Krajewska, Daniela Bukowska, Jakub Pruchniewicz, Kuba Draszkiewicz oraz Bartosz Walerowicz, przedstawiało historię piątki bohaterów dążących do różnych życiowych celów. Ostatecznie tylko jednej z szukających udało się uzyskać pełnię szczęścia, ponieważ szukała ona uczucia i ciepła a nie rzeczy materialnych.

 

Damian

Średzianin (niekoniecznie z dziada pradziada). Absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i angielskiej szkoły życia, a w Redakcji zaangażowany w sprawy reklamy i marketingu. Zwolennik dobrego kina, literatury fantasy i pełnej legalizacji.

Chcesz rozwinąć swój biznes? Przygotuję dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie reklamowe. Zapraszam do kontaktu - reklama@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wyprzedaż butów...