Marzenia się spełniły [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Podczas muzycznego spotkania w Ośrodku Kultury 15 czerwca wielu młodym wokalistom, a także zasiadających wśród publiczności rodziców, marzenia się spełniły.

Wszystko za sprawą koncertu członków Studia Piosenki Gama, którzy podczas koncertu pt. „Spełniaj marzenia” stworzyli wspaniałą i serdeczną atmosferę. Dla 33 wykonawców, w wieku od 4 do 24 lat wielkich oklasków i radości nie brakowało. Publiczność usłyszała między innymi utwory: "Nie poddam się", "Tak smakuje życie", "Jak nie my, to kto", "Idealnie", a na zakończenie wspólnie zaśpiewano „Happy”, bo marzenia się spełniają.
Opiekunem muzycznym członków Gamy przez półtora roku była Marysia Plucińska, która rozstając się z grupą, ze wzruszeniem wszystkim dziękowała za pomoc, zaufanie i pozytywną energię, jaką dostarczały jej spotkania muzyczno-wokalne. Jako powiedziała: „To było dla mnie wspaniałe 1,5 roku. Cudowne dzieciaki, pełne energii, codziennie motywowały mnie do działania. Nie czułam się, jakbym chodziła do pracy - to realizacja marzeń-naszych wspólnych. Na pewno będę tęsknić, ale i bardzo mile wspominać ten piękny czas. Dziękuję.” Były kwiaty, życzenia i podziękowania. Od kolejnego roku szkolnego Gamę poprowadzi Klaudia Kulak.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.