Wydrukuj tę stronę

Złote „Skrzydła” dla Jacka Woźnego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W Kluczborku 7 czerwca odbył się VI Ogólnopolski Konkurs Keyboardowy, który zakończył się „złotym” sukcesem dla średzianina Jacka Woźnego.

W konkursie uczestniczyło 41 finalistów, wyłonionych podczas eliminacji wojewódzkich, którzy zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe. W grupie szkół ponadgimnazjalnych średzianin pokazał swoim występem, że zwycięstwo w eliminacjach wojewódzkich nie było przypadkowe, a potwierdzało jego talent. Tym razem pokonując finalistów z innych województw, zdobył złotą statuetkę "Skrzydła". To kolejny sukces w konkursach o zasięgu ogólnopolskim naszego młodego keyboardzisty. Przed Jackiem rozpoczyna się teraz okres przygotowań do kolejnego występu muzycznego, na który opracowywany jest nowy program. Premierowe wykonanie planowane jest na jesień tego roku.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl