Trzecia edycja Średzkiej Galia Piosenki Seniorów w Środzie Wlkp. Trzecia edycja Średzkiej Galia Piosenki Seniorów w Środzie Wlkp.

Seniorzy też śpiewają [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Trzecia edycja Średzkiej Galia Piosenki Seniorów odbyła się w czwartek 7 czerwca nad średzkim jeziorem. Wystąpiło 12 zespołów z wielu miejscowości.

Była to wspaniała prezentacja dorobku artystycznego seniorskich zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych. W tym roku pogoda dopisała, więc impreza tym bardziej napawała wszystkich radością. Jako pierwsi wystąpili średzianie – zespół Szczęśliwa „13”. Po nim zaprezentowały się grupy: Sonata (Oborniki), Stokrotki (Tulce), Lutnia (Zaniemyśl), Komorniczanie (Komorniki), Złota Jesień (Jaraczewo), Złoty Kłos (Duszniki), Zgoda (Kamieniec), Kleszczewianie (Kleszczewo), Złota Jesień (Kostrzyn), Łańcuszek Wspomnień (Dominowo) i Emilia (Krzykosy). Każdy zespół otrzymał dyplom i nagrodę. Po zakończeniu gali odbyła się zabawa taneczna przy akompaniamencie Kapeli „Średzioki”. Podczas imprezy diabetycy średzcy zorganizowali badania przesiewowe i konkurs. Można było także kupić prace uczestników zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.