„Nadmorskie rytmy” z Passion Dance

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 9 czerwca średzkie tancerki z zespołu Passion Dance zaprezentowały się podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych „Nadmorskie Rytmy” w Łebie.

Dziewczęta startowały w kategorii jazz dance 9-11 lat. Reprezentantki zatańczyły pięknie, a zaprezentowana choreografia została doceniona przez jury. Zespół zajął 3. miejsce i wrócił do Środy z pucharem. Passion Dance pojechał do Łeby w składzie: Julia Maćkowiak, Julia Młynarczyk, Hanna Nowak, Maria Furmanek, Kornelia Wesołowska, Marta Fludra, Maja Szczepanik oraz Amelia Mikołajczak. Przypomnijmy, że zespół ćwiczy pod okiem tancerki Angeliki Michalak. W tym roku zdobył także wyróżnienie na turnieju tańca w Mosinie, a ostatnio próbował swoich sił również na turnieju tańca w Kościanie oraz przeglądzie artystycznym w Poznaniu.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.