Sejmiki - koncert za koncertem - Lady Pank, Dżem i...... [ZDJĘCIA- sobota i niedziela]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Park Łazienki drżał od różnorodności koncertów. Jeszcze nigdy nie gościł tylu artystów w ciągu dwóch dni. Tegoroczne Średzkie Sejmiki Kultury obfitowały w muzyczne spotkania.

W sobotę i niedzielę, oprócz zabaw dla dzieci, dmuchańców i innych atrakcji oraz stoisk z gastronomią i smakołykami, Park Łazienki zamienił się w wielką „halę” koncertową. Im bliżej wieczoru, tym więcej ludzi przybywało. Pierwszego koncertowego dnia 26 maja mieszkańcy powiatu bawili się przy zespole Top Girls. Dawid Kwiatkowski zauroczył młode pokolenie. The Brothers swymi utworami podbijało serca. Vox jak zawsze z profesjonalizmem i wdziękiem serwowało swe nowe i niezapomniane utwory. Gdy na scenie pojawił się Lady Pank, gwiazda wieczoru będąca blisko 37 lat na scenie muzycznej publiczność bawiła się wspaniale. Wieczór zakończył się pokazem fajerwerków zabawą z DJ Krakus. W drugim dniu 27 maja publiczność w parku powitał przystojny Łukash rozbawiając publiczność. Melodyjne i znane piosenki Mariusza Kalagi śpiewali wszyscy. Zespół Defis wspaniale rozkręcał ludzi do tańca, a Sound’n’Grace utworami i ich aranżacją przyciągał jak magnes fanów swych. Oczekiwana gwiazda drugiego dnia – zespół Dżem – nie pozostawił wątpliwości, że na miano gwiazdy zasługuje. Śpiewając swe utwory, między innymi „Do kołyski” sprawił, że zgromadzona widownia przed sceną jakby zamarła z zachwytu.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.