W Sierakowicach podczas Festiwalu zespół Harmonic Mini odniósł sukces zdobywając pierwsze miejsce w kategorii formacje, taniec współczesny (9-11 lat). W Sierakowicach podczas Festiwalu zespół Harmonic Mini odniósł sukces zdobywając pierwsze miejsce w kategorii formacje, taniec współczesny (9-11 lat).

Harmonic Mini ze złotem

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Sierakowicach odbył się Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych „Awangarda”. Środę reprezentowały tancerki ze Średzkiego Stowarzyszenia Tańca Współczesnego.

Już na początku turnieju w kategorii duety, taniec współczesny (9-11 lat), pierwsze miejsce zdobyły Michalina Dymska i Maja Markiewicz. To kolejny sukces tych tancerek, które dwa tygodnie temu w Kościanie zdobyły 2. miejsce.
Kilka godzin później cały zespół Harmonic Mini odniósł sukces zdobywając pierwsze miejsce w kategorii formacje, taniec współczesny (9-11 lat). Jest to kolejny sukces tancerek, które w tym roku szkolnym podczas turniejów zdobyły: 3. miejsce we Wrześni, 2. miejsce w Mosinie i 2. miejsce w Kościanie.
Harmonic Mini jest dobrze zapowiadającym się zespołem idącym w ślady starszego zespołu Harmonic, który na swoim koncie ma już tytuły Mistrzów Polski, a w tym roku będzie reprezentował nasze miasto podczas międzynarodowego Festiwalu Top Art w Chorwacji, na który został nominowany.

W skład zespołu Harmonic Mini wchodzą: Aleksandra Banaszak, Nicole Cieloszyk, Michalina Dymska, Zuzanna Kaczałka, Marta Kurnatowska, Amelia Lis, Julia Mnich, Antonina Pajchrowska, Laura Ratajczak, Laura Janicka, Natalia Stefaniak, Maja Witczak, Victoria Pucek, Anna Trójnara, Maria Twardowska, Zofia Twardowska, Paulina Wasiela.

 

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.