Już po raz 9. odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Hip Hop Break Dance „Taneczna Środa 2018”. Już po raz 9. odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Hip Hop Break Dance „Taneczna Środa 2018”.

Nadchodzi Taneczna Środa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już po raz 9. odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Hip Hop Break Dance „Taneczna Środa 2018”. Turniej rozpocznie się w sobotę 19 maja o godzinie 9:00 w hali przy Szkole Podstawowej nr 3.

Zgłoszenia na stronie www.pztf.pl wraz z opłatą startowa przyjmowane są do 5 maja. Opłaty wynoszą od 20 do 50 zł. Regulamin znajduje się na stronie internetowej OK. Również tam 18 maja zostanie umieszczony szczegółowy program turnieju. Jego celem jest popularyzacja i propagowanie tańca nowoczesnego, zdobycie przez poszczególne kluby punktów rankingowych oraz promocja miasta i powiatu. Tancerzy i formacje taneczne oceniać będą sędziowie z PZTF oraz sędzia Skrutiner. Organizatorem jest średzki Ośrodek Kultury przy współpracy Urzędu Miejskiego w Środzie i Starostwa Powiatowego oraz Polskiego Związku Tańca Freestyle. Dodatkowych informacji udziela pomysłodawca i kierownik turnieju Bogusława Błoszyk pod nr tel. 781 405 921 lub adresem e-mail: bogusia,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.