Papa D porwał publiczność

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Publiczność opuściła swoje miejsca, by szaleńczo bawić się pod sceną. To nikt inny, jak lider zespołu, Paweł Stasiak, roztańczył i rozśpiewał średzian podczas sobotniego koncertu w średzkim Ośrodku Kultury.

Atmosfera, jaką artysta zapewnił, przypadła publiczności do gustu. Pełen radosnych i rytmicznych utworów koncert sprawił, że fani zespołu poderwali się z miejsc. Paweł Stasiak łatwo nawiązał kontakt z publicznością i – zgodnie z obietnicą – zaśpiewał także piosenki z całego dorobku zespołu na przestrzeni blisko 35 lat istnienia. Utwory „Kamikadze, wróć”, „Nietykalni”, „Tora, Tora” czy „Naj Story” i wiele innych działały na publiczność jak magnes i wabik do zabawy. Wspaniałe nagłośnienie, akustyka i gra świateł spotęgowały pozytywny odbiór. Dawno w Ośrodku Kultury nie panował stan takiej euforii. Zespół wielokrotnie bisował. Miłą niespodzianką „dla wspaniałej średzkiej publiczności” – jak zaznaczył artysta – było wspólne selfie.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.