Kabaret "Pod Wirwigroszem" udowadniał, że zespół muzyczny Disco Polo może założyć każdy. Kabaret "Pod Wirwigroszem" udowadniał, że zespół muzyczny Disco Polo może założyć każdy.

Istny kabaret i śmiechu pełne boki

Oceń ten artykuł
(1 głos)

To było roześmiane spotkanie, z okazji Dnia Kobiet szczególnie dedykowane paniom. Mowa oczywiście o Kabarecie „Pod Wirwigroszem”, który gościł w miniony czwartek w Ośrodku Kultury.

Bilety na kabaretowe spotkanie wyprzedano bardzo szybko, jak świeże bułeczki. To była wspaniała zabawa, a przekonali się o tym ci, którzy zdążyli złapać biletową okazję i wyśmiali się za wsze czasy dzięki występowi utalentowanej grupy kabaretowej. Dzień był wyjątkowy: 8 marca, święto kobiet. Dlatego każda z pań u progu Ośrodka Kultury była witana tulipanem. Już od pierwszych chwil występu na sali wybuchały salwy śmiechu, a komicy nie oszczędzali dawek dobrego humoru. Skecze o polityce, imprezie z alkoholem czy rodzinnym zespole disco polo wprawiały publiczność w dobry nastrój, a ta dziękowała aktorom obfitymi oklaskami. Członkowie kabaretu, znani również z telewizji, częstowali średzką publiczność także autorskimi piosenkami i jedną z nich bisowali.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.