Nominowani i zwycięzcy w plebiscycie Gazety Średzkiej „Sulisławy 2017”. Nominowani i zwycięzcy w plebiscycie Gazety Średzkiej „Sulisławy 2017”.

Sulisławy 2017 rozdane

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Śedzianinem Roku 2017 został Marcin Pikusa, a 150-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Środzie otrzymało tytuł - Wydarzenie Roku 2017.

Gala wręczenia Sulisławów odbyła się w miniony poniedziałek 12 marca w Ośrodku Kultury. W obu kategoriach nominowanych było po pięć kandydatur. Liczbą 2776 głosów tytuł Średzianina 2017 Roku zdobył Marcin Pikusa. Wieloletni działacz na rzecz osób niepełnosprawnych. Pomoc na rzecz innych osób rozpoczął w pierwszej klasie liceum jako wolontariusz. Obecnie członek zarządu Stowarzyszenia Pomocy „SOS” i kierownik Klubu Integracji Społecznej „Szansa”. W kategorii Wydarzenie 2017 Roku, liczbą 1808 głosów, tytuł zdobyło otwarcie nowej strażnicy OSP Środa, jako kulminacja obchodów 150-lecia średzkiej straży pożarnej. Sportowcem 2017 Roku w powiecie został Wojciech Marok, wielokrotni medalista w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą, a najpopularniejszym sportowcem Jakub Ritter trenujący karate.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Ś21 - Koparka