Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. stał się wydarzeniem na miarę telewizyjnego show „Tańca z Gwiazdami”. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. stał się wydarzeniem na miarę telewizyjnego show „Tańca z Gwiazdami”.

Wspaniały Ogólnopolski Turniej Tańca, nawet burmistrz tańczył

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już po raz piąty do Środy zawitał Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Środy. Odbył się on w minioną sobotę 3 marca w hali sportowej przy Zespole Szkół Rolniczych.

Jubileuszowy turniej otworzył burmistrz Wojciech Ziętkowski. Po raz kolejny Środę odwiedził tancerz i sędzia Jan Kliment, tym razem z żoną Lenką. Gościnna para wystąpiła przed publicznością, oczarowując ją układem choreograficznym. Ponadto każdy, kto zna Janka Kliementa z telewizji, mógł przekonać się o jego zakusów do żartów.
Pary zaprezentowały się w dwóch tanecznych odsłonach, zmagając się o wejście do finału, który odbył się podczas wieczornej gali. Dominowały tańce latynoamerykańskie i standardowe, a piękne tancerki w efektownych kreacjach przykuwały uwagę. Co ciekawe, na parkiecie pojawili się także burmistrz wraz Lenką Kliment, dyrektor OK Ewa Kusik wraz z Jankiem Klimentem oraz Jan Buczkowski wraz z Dorotą Goleniowską, przedstawicielką związku GEST. Pary radziły sobie wspaniale, pokazując prawdziwy talent do tańca. Na zakończenie, by uhonorować tancerzy, były kwiaty, nagrody, medale i puchary. Turniej tańca stał się wydarzeniem na miarę telewizyjnego „Tańca z Gwiazdami”.
– To zaszczyt uczestniczyć w tak wspaniałej gali. Widowisko z dobrą muzyką, świetnymi tancerzami i grą kolorowych świateł zapierało dech w piersiach, wprawiając jednocześnie we wspaniały nastrój – mówiła jedna z pań. Organizatorami imprezy byli Ośrodek Kultury, Urząd Miejski i Federacja Tańca Sportowego FTS.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.