Być może koncert odbędzie się w innym terminie. Być może koncert odbędzie się w innym terminie.

Ray Wilson - koncert odwołany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niestety, w sobotę 24 lutego zapowiedziany w średzkim Ośrodku Kultury - koncert Raya Wilsona nie odbył się z powodu choroby artysty.

Informację o odwołaniu otrzymano w sobotę przed południem, w dniu koncertu. Poczyniono od razu kroki, aby poinformować fanów i wszystkie osoby, które zakupiły i dokonały rezerwacji biletów - o zaistniałej sytuacji.
- Jest nam przykro, że artysta nie mógł wystąpić w naszym Ośrodku Kultury z powodu choroby. W związku z dużym zainteresowaniem koncertem, poczyniliśmy kroki, żeby ustalić kolejny termin koncertu – komentuje dyrektor Ośrodka Kultury, Ewa Kusik - Jest to dla nas ważne, aby artyści światowego poziomu tacy jak Ray Wilson odwiedzali nasze miasto. O szczegółach będziemy Państwa informować na naszych stronach internetowych – dodała.
Zwrot biletów możliwy jest codziennie, począwszy od wtorku 27 lutego w godzinach od 9:00 do 15:00 w sekretariacie Ośrodka Kultury w Środzie.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.