Średzianka,  Eliza Deska-Dźwiniel, podczas jednego z castingów do programu. „Disco Star”. Średzianka, Eliza Deska-Dźwiniel, podczas jednego z castingów do programu. „Disco Star”.

Mieszkanka Środy do Warszawy na „Disco Star”

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Co wspólnego ma program „Disco Star”, emitowany na Polo TV, ze Środą? Otóż dużo. Średzianka Eliza Deska-Dźwiniel pomyślnie przebrnęła casting w poznańskim Hotelu Sherton i zakwalifikowała się do castingu w Warszawie. I co dalej?

Czytelnicy „Głosu” dowiedzą się, co dalej, jeśli od 3 marca uważnie będą śledzić zmagania wokalistów i zespołów w VI edycji „Disco Star” – co sobotę o godz. 18:00 na kanale Polo TV.
Mieszkanka Środy, Eliza Deska-Dźwiniel, prowadzi Szkołę Języków Obcych. Języka niemieckiego naucza również od 17 lat w ZSR. Przy okazji nabycia uprawnień do pracy w szkole, rozpoczęła także nauczanie przedmiotów artystycznych w „Szkole Życia”, gównie muzyki. Współpracując tam z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, zauważyła, że muzyka i piosenki, a także tańce przy disco-polo sprawiają im wiele radości. Dlatego też głównie dla nich postanowiła uczestniczyć w castingach – by móc ich tam ewentualnie ukazać w krótkim spocie. Średzianka uważa więc, że wszelkie mniejsze lub większe potknięcia w muzycznym show nie są żadną porażką.
E. Deska-Dźwiniel śpiewa od dziecka, odkąd sięga pamięcią. Jej marzeniem jest kariera muzyczna, ale nade wszystko lubi też to, co robi do tej pory.
Współpracowała z wieloma zespołami, a obecnie jest solistką zespołu Fenix. Jej współpraca z nim układa się pomyślnie, a jego członkowie wspierają ją w telewizyjnych przygodach. Także mąż pani Elizy mocno jej kibicuje i ją wspiera. Średzianie zapewne też.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.