Fletowe trio - Joanna Deka, Marcelina Gój, Agata Krawczyk - zdobyło wśród publiczności duże uznanie. Fletowe trio - Joanna Deka, Marcelina Gój, Agata Krawczyk - zdobyło wśród publiczności duże uznanie.

Dźwięki fletu w bibliotece

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W czwartek 8 lutego w Bibliotece Publicznej w Środzie dla miłośników muzyki poważnej odbył się kolejny koncert z cyku „Muzyczna uczta duchowa - Grzegorz Rudny zaprasza”.

Dyrektor biblioteki Małgorzata Walasek powitała licznie przybyłą publiczność i już po chwili pojawił się pomysłodawca spotkań, gospodarz i jednocześnie prowadzący spotkanie, czyli Grzegorz Rudny, a melomani mieli okazję wysłuchać jego wspaniałego koncertu fortepianowego.
Gościem muzycznego spotkania było także trio fletowe w składzie: Joanna Deka, Marcelina Gój, Agata Krawczyk. - Brawurowe i profesjonalna gra pozwoliła słuchaczom wznieść się wysoko, tak jak ptak szybujący po niebie, bowiem, tak piękne dźwięki wywalają w człowieku jakby lekkość – z zadowoleniem oceniali koncert słuchacze. W programie pojawiły się utwory Beethovena, Chopina oraz Kuhlaua.
Kolejny koncert muzyki poważnej odbędzie się 21 marca, wyjątkowo w środę, o godzinie 17:30. Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy