To już 5. turniej tańca Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po raz kolejny do naszego wspaniałego miasta dotrze wielkie show. Mowa o V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Grand Prix Polski 2018, który odbędzie się 3 marca w hali sportowej przy Zespole Szkół Rolniczych.

Środa gościła już Iwonę Pavlowic i Annę Głogowską. W tym roku, po raz kolejny Środę odwiedzi tancerz i sędzia Jan Kliment, lecz tym razem wspólnie z żoną Lenką. Na parkiecie w dwóch tanecznych odsłonach zaprezentują się rywalizujące pary.
Od godziny 10:00 (Blok I) i 13:00 (Blok II) tancerze zmagać się będą na parkiecie, by wejść do finału podczas pokazu na wielkiej gali. Wstęp 10 zł. Natomiast o godzinie 18:00 odbędzie się uroczysta gala tancerzy, na miarę telewizyjnego show „Tańca z Gwiazdami”. Tańce latynoamerykańskie i standardowe zdominują parkiet, a uwagę przykuwać będą piękne tancerki. Organizatorami średzkiego turnieju są: Ośrodek Kultury, Urząd Miejski i Federacja Tańca Sportowego FTS, a kierownikiem i prowadzącym Krzysztof Czapliński.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.