Zabawa przy kolorowych światłach w obecności animatorów napawała dzieci radością. Zabawa przy kolorowych światłach w obecności animatorów napawała dzieci radością.

Bal nad bale

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wyjątkowa impreza dla dzieci miała miejsce w piątek 2 lutego w Ośrodku Kultury. Bal karnawałowy zgromadził blisko 110 małych uczestników.


Zgodnie z tradycją, średzki Ośrodek Kultury każdego roku przygotowuje dla dzieci balik karnawałowy. Nie była to jednak taka zwykła zabawa. Dzieciom w tańcach pomagali animatorzy z Jarocina: przygrywał prawdziwy DJ, a na parkiecie zbawiał ich klaun wodzirej. Mali uczestnicy mieli za zadanie przebrać się w stroje karnawałowe lub postacie z bajek, toteż gala przebierańców była pomysłowa. Podczas karnawałowej hulanki dzieciom zorganizowano wiele zabaw i konkursów, więc nawet te najmniejsze z najmniejszych nie nudziły się nawet na rękach rodziców, a emocji i radości nie brakowało. Łapanie baniek mydlanych, rzucanie papierowymi kulkami, przechodzenie pod liną i inne zabawy sprawiły, że balik był świetną okazją do spożytkowania dziecięcej energii. Kolejny za rok, ale w międzyczasie pojawią się jeszcze niejedne takie „maluchowe” imprezy.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.