Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Środa Wlkp. zaprasza. Podczas tegorocznych, zimowych ferii dla dzieci przygotowano wiele atrakcji.

Na czas ferii zimowych Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci w wieku 3-7 lat atrakcyjny plan zajęć. Są to m.in. teatralne warsztaty pantomimy z Mimello, budowa igloo, wycieczka do Hermanowa, igrzyska sportowe, a na zakończenie – dyskoteka oraz podsumowanie „Akcji zwierzak”. Półkolonie w OK odbywać się będą w dwóch turnusach, w dniach 12-16 lutego i 19-23 lutego. Zapisało się na nie 160 dzieci, które w godz. 9:00-14:00 będą przebywać pod opieką 11 wychowawców.

Zimowe wakacje w Środzie poprowadzi także Stowarzyszenie „Zawsze dla Średzian”. Bezpłatne półkolonie odbywać się będą w dwóch turnusach (12-16 i 19-23 lutego) na terenie średzkich przedszkoli. Każdy turnus zgromadzi 6 grup po około 25 dzieci. Będą zabawy oraz wyjazdy do Poznania i Hermanowa. Zapisy trwają od 25 stycznia. Informacje pod nr. tel. 783 888 045 (dyr. Przedszkola „Kasztanowy Ogród” Justyna Kozak) oraz 605 671 518 (Marianna Mieloch, pedagog i koordynator półkolonii).

W dniach 12-23 lute.go (w dni robocze) w godz. 11:00-13:00 także w Bibliotece Publicznej odbywać się będą ferie zimowe. W programie przewidziane są m.in. ekoinspiracje (wykonywanie pingwinków i bałwanków z surowców wtórnych), układanie życzeń oraz wykonywanie kartek walentynkowych, projektowanie wymarzonej trasy po kontynentach, kalambury bajkowe, zagadki literackie oraz konkursy plastyczne na najpiękniejsze zimowe krajobrazy. Szczegóły na stronie internetowej www.mbpsrodawlkp.pl.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy