Ray Wilson w Środzie… Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

…wystąpi 24 lutego na sobotnim koncercie w Ośrodku Kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Ray Wilson, były wokalista Genesis, zaprezentuje największe przeboje tej legendarnej grupy i autorskie utwory, także ze swych najnowszych albumów.

W 2016 r. na rynku pojawiły się aż dwa nowe studyjne albumy jego autorstwa: akustyczny „Song for a friend” oraz „Makes me think of home” o brzmieniu bardziej elektrycznym. W 2017 roku ukazał się natomiast album live pt. „Time and Distance”. Podczas koncertu nie zabraknie solowej twórczości Szkota, ale przede wszystkim wielkich przebojów, jak np. „Another day in paradise”, „Mama”, „Land of confusion”, „Follow you follow me” czy „Congo” . W styczniu 2018 r. mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu Genesis w Polsce (1998 r.). Z tej okazji Ray Wilson zapowiedział pojawienie się podczas koncertu paru niespodzianek w postaci utworów z tamtej trasy i albumu „Calling All Stations”. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Ośrodku Kultury.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy