Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Kwiaty we włosach” – taki tytuł nosi koncert, który odbędzie się 20 stycznia o godzinie 17:00 w średzkim Ośrodku Kultury. Wystąpi Janusz „Yanina” Iwański.

To zanany artysta, legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem Maanam, a także ze wcześniejszych dokonań duetu Soyka – Yanina. Na swym koncie ma nagranych ponad 40 płyt z różnymi artystami.
W Środzie zaprezentuje piosenki Krzysztofa Klenczona, którego muzyka zajmuje szczególne miejsce w życiu artysty. Jako źródło fascynacji muzycznej stała się inspiracją do tworzenia własnych kompozycji. Podczas koncertu usłyszymy takie przeboje jak „Kwiaty we włosach”, „Port” czy „10 w skali Beauforta” oraz kilka utworów z płyty The Goodboys, będącej wynikiem współpracy z Markiem Jackowskim: „Oprócz błękitnego nieba”, „Tolerancje” i „Wielkie podzielenie” (autor i wykonawca). Bilety w cenie 30 zł do nabycia w OK.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.