zymon Hamela, wieloletni dziennikarz „Głosu Powiatu Średzkiego”, zagrał amerykańskiego gliniarza w najnowszym teledysku grupy RuST - „Be Yourself” zymon Hamela, wieloletni dziennikarz „Głosu Powiatu Średzkiego”, zagrał amerykańskiego gliniarza w najnowszym teledysku grupy RuST - „Be Yourself” Fot. Youtube

Średzianin w teledysku

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szymon Hamela, nasz wieloletni dziennikarz został amerykańskim policjantem. Średzianin nie przeprowadził się do USA, lecz wystąpił w najnowszym teledysku zespołu RusT.

– To moja rola życia - głównie dlatego, że jedyna. Serdeczni kumple z RusT zaprosili mnie do udziału w klipie do „Be Yourself”. W efekcie, gdyby ktoś zechciał sprawdzić mnie w roli amerykańskiego gliny, który ma zepsuty wóz i pusty portfel, za to zarekwirowany towar w kieszeni, wówczas procedura jest następująca: proszę zachować spokój, prażyć popcorn. I żadnych fałszywych ruchów – pisze Szymon Hamela.

RusT to poznańska formacja, której brzmienie nawiązuje do tradycji rocka lat 60’ i 70’, nadając mu przy tym świeży powiew współczesności. Zespół jest laureatem festiwalu w Jarocinie z 2012 roku. Dwukrotnie, jako laureat eliminacji, występował na festiwalu Jurka Owsiaka w Kostrzynie nad Odrą – w 2013 roku podczas Przystanku Woodstock, a przed rokiem w trakcie Pol’and’Rock Festival. Ponadto wystąpił m.in. podczas Orange Warsaw Festival i Masters of Rock w Czechach, koncertował także w Niemczech i we Francji. Debiutancki album RusT pt. „White Fog” ukazał się w 2014 roku. Po czterech latach, jesienią ubiegłego roku, premierę miał drugi krążek pt. „Night Will Fall”. Singiel zapowiadający wydawnictwo („Order”) dotarł do 2. miejsca notowania TurboTop Antyradia. Teledysk do utworu „Be Yourself” jest trzecim promującym wydawnictwo. Na różnych polach współpracujemy ze sobą od kilku lat, prywatnie jesteśmy serdecznymi kumplami.

Media

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA