Anna Wyszkoni zainauguruje kulturalny rok Fot. mat.org.

Anna Wyszkoni zainauguruje kulturalny rok

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Koncert, który odbędzie się 28 września o godz. 17:00 zainauguruje rok kulturalny 2019/2020. Piosenkarka, wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka zaśpiewa swoje znane przeboje, a także utwory z najnowszego singla „Księżyc nad Juratą”. Bilety w cenie 60 złotych są do nabycia w sekretariacie OK-u, liczba miejsc jest ograniczona.

Anna Wyszkoni swoją karierę rozpoczęła w 1996 roku, występując w zespole Łzy. Jej pierwszym sukcesem było zajęcie pierwszego miejsca na Festiwalu Wokalnym w Wyszkowie. W 1998 r. piosenkarka nagrała utwory na debiutanckiej płycie Łez pt. „Słońce”. Rok później zdobyła Grand Prix na festiwalu Gama w Radomiu. W 2000 r.
wygrała program „Szansa na sukces”.

W 2011 r. podczas. 48. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu piosenkarka otrzymała „Superjedynkę” w kategorii „Przebój roku” za utwór „Wiem, że jesteś tam”. Dwa lata później podczas jubileuszowego 50. KFPP w Opolu otrzymała „SuperNagrodę”. W 2016 r. zdobyła „Kryształowe serce dla muzyki” na Polsat SuperHitFestiwal w Sopocie.

Dwa lata temu Anna Wyszkoni odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a w tym roku odcisnęła dłoń w Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA