Na komisariacie policji, jak w każdej pracy, różne rzeczy mogą się zdarzyć. Na komisariacie policji, jak w każdej pracy, różne rzeczy mogą się zdarzyć.

Średzka kabaretowa sobota [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wydarzenie stało się niekończącą się „chwilą” śmiechu i żartobliwych zaczepek w stronę publiczności, dyrektor Ośrodka Kultury oraz mieszkańców Środy, Zaniemyśla i Sulęcinka.

To wszystko nic innego jak występ Kabaretu K2 w minioną sobotę 6 kwietnia. Troje aktorów: Bartosz Klauzinski, Michał Zenkner i Dominika Najdek, na deskach średzkiego Ośrodka Kultury czuli się swobodnie, a ich skecze, często improwizowane w zależności od sytuacji, rozbawiały publiczność. Jak mówią o sobie: „Skecze piszemy oczywiście po to, żeby widza rozbawić. Ale nie tylko. Staramy się, żeby były o czymś”. No i były sceny dość interesujące, o tematach: kontrowersyjnych, codziennych, małżeńskich i problemowych.
Skecz o wejściu do raju w wyniku przypadkowej śmierci małżeństwa lub o podrywającej funkcjonariusza komendantce na komisariacie policji, małżeństwo na zakupach a mąż jako tragarz i sponsor, czy też skecz o „opiece” nad żoną przyjaciela. Każda scena miała pouczającą, ale zarazem wesołą puentę. Najważniejsze, że licznie zgromadzonej publiczności Kabaret K2 umilił sobotnie popołudnie.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.