Dwa pierwsze miejsca w Jaworze zdobyła Grupa SzokKids i Grupa Fresh. Dwa pierwsze miejsca w Jaworze zdobyła Grupa SzokKids i Grupa Fresh. fot. OK Środa

Tancerze na podium [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W niedzielę 24 marca tancerze ze średzkiego Ośrodka Kultury walczyli w 8. Ogólnopolskim Turnieju Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery.

Ze Środy Wlkp. wyruszyła grupa 34 tancerzy wraz z Instruktorami, choreografami Bogusławą Błoszyk i Sandrą Kaczmarek oraz z rodzicami Grupy Fresh i Szok Kids.
- Mimo ogromnej konkurencji po raz kolejny tancerze ze średzkiego Ośrodka Kultury wywalczyli znakomite miejsca na podium, udowadniając, że nie
bez powodu są nazywani najlepszymi Tancerzami naszego miasta - mówi B. Błoszyk.
Przyznaje też, że ogromną grupą wsparcia okazali się rodzice, którzy utożsamili się z tancerzami poprzez identyczne stroje, jak również nieustannie motywowali w kolejnych etapach turnieju.
- Pomimo ogromnego zmęczenia i powrotu do domu po północy, wszyscy byliśmy szczęśliwi z osiągniętego rezultatu i już przygotowujemy się do kolejnych turniejów - komentowała doświadczona instruktor Bogusia.
Warto dodać, że instruktor oraz choreograf tańca i jednocześnie sędzia - Bogusława Błoszyk, to wieloletni pracownik Ośrodka Kultury. Dzięki swemu doświadczeniu, profesjonalizmie, a także radosnym usposobieniu, tancerze ją wręcz kochają, a stwarzając przy tym wszystkim wspaniałą atmosferę, wraz z tancerzami dokonuje rzeczy wielkich, osiągając medalowe miejsca w wielu turniejach i mistrzostwach.
Także instruktor Sandra Kaczmarek, która swe pierwsze kroki stawiała w Ośrodku Kultury, pod okiem B. Błoszyk, dziś sama prowadzi grupę STREET PLAYERS zdobywając wielkie uznanie, wysokie lokaty i medalowe miejsca.

Średzcy laureaci:
GRUPA FRESH - I Miejsce Pucharowe w kategorii 8-10 lat
Grupa SZOK KIDS - I Miejsce Pucharowe w kategorii 9-11 lat
Formacja STREET PLAYERS - I Miejsce Pucharowe w kategorii 16+
Grupa HOOLIGANS - III Miejsce Pucharowe w kategorii 16 lat
Marta Możewska solo Hip Hop 8-10 lat - klasa Brąz I Miejsce Medalowe
Maria Przybylska solo Hip Hop 8-10 lat klasa Brąz II Miejsce Medalowe
Antonina Narożna , Agata Waligóra i Marta Pieprzyk kategoria 8-10 lat solo Hip Hop najwyższe oceny 6 i tym sposobem wchodzą do klasy brąz
Patrycja Bogusławska i Jakub Waszak Duet Hip Hop kat.16+ - IV Miejsce Medalowe
Oliwia Binkowska i Patrycja Stępa Duet Hip Hop kat.12-15 lat - IV Miejsce Medalowe
Na ogromne wyróżnienie zasługują również tancerze ,którzy doszli tylko do finału: Oliwia Mrugas, Adam Waszak oraz Julia Marciniak i Hubert Zgórski Duet występujący w swoim debiucie.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.