Jacek Piotrowski, dyrektor muzeum, zajął pierwsze miejsce w Kategorii Kultura w plebiscycie "Osobowość Roku 2018". Jacek Piotrowski, dyrektor muzeum, zajął pierwsze miejsce w Kategorii Kultura w plebiscycie "Osobowość Roku 2018".

Jacek Piotrowski - Osobowość roku 2018

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dyrektor Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach" Jacek Piotrowski zajął pierwsze miejsce w powiecie średzkim w Kategorii Kultura w plebiscycie "Osobowość Roku 2018", organizowanego przez "Głos Wielkopolski".

Dyrektor został nominowany za rozwój muzeum oraz uzyskanie dla dworku i całego kompleksu w Koszutach tytułu "Pomnika Historii". W tej kategorii nominowane były także: radna miejska i dyrektor średzkiego Ośrodka Kultury – Ewa Kusik, za wkład w życie kulturalne lokalnej społeczności i instruktor tańca – Sandra Kaczmarek, za organizację wydarzeń kulturalnych.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.