Jacek Woźny podczas występu w Bydgoszczy. Jacek Woźny podczas występu w Bydgoszczy.

Sukces Jacka Woźnego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W Bydgoszczy odbył się 7. Ogólnopolski Konkurs Gry na Instrumentach Elektronicznych, na którym średzki instrumentalista Jacek Woźny odniósł kolejny sukces.

Ponad 40 uczestników wystąpiło w finałach konkursu, zgłoszeń jednak nadesłano trzykrotnie więcej. W pierwszym etapie konkursu jury wybrało z nadesłanych nagrań najciekawsze i zakwalifikowało je do etapu drugiego. Przesłuchania konkursowe odbywały się 29 września w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Przez wiele godzin młodzi muzycy prezentowali się w czterech kategoriach wiekowych. Jacek był w grupie 17-19 lat i to właśnie w tej kategorii zdobył 3. miejsce.
Sukces ogromny, bo do Bydgoszczy zjechali instrumentaliści z całej Polski, bowiem Konkurs Gry na Instrumentach Elektronicznych należy do największych imprez muzyki elektronicznej w Polsce.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.