Tuż po otwarciu wystawy zaproszono wszystkich do obejrzenia ciekawych prac. Tuż po otwarciu wystawy zaproszono wszystkich do obejrzenia ciekawych prac.

Piękno zamknięte w przedmiocie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek 14 września w Galerii Miejskiej w Środzie odbył się wernisaż wystawy pod tytułem "Historia pewnego przedmiotu".

Interaktywna wystawa to prace wykonane przez uczestników zajęć prowadzonych przez Ośrodek Wsparcia Środowiskowego Domu Samopomocy w Środzie. Wystawę otworzyła Monika Grześkowiak wraz z dyrektor PCPR, Bernadetą Staszak oraz kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy, Ewą Przybylską. „Historia pewnego przedmiotu” to wystawa tworzona przez osoby, których losy bywały skomplikowane i niełatwe. Pokazane na wystawie prace są wyjątkowe. Samo miejsce, w którym powstały, czyli Ośrodek Wsparcia ŚDS dla wielu z nich jest przystanią i drugim domem. Niezwykłe rękodzieła zachwycają swą doskonałością i precyzją wykonania. Znajdują się tam prace szydełkowe, kwiaty, dekoracje wnętrz, obrazy i wiele przeróżnych ozdób, które uwidaczniają wielki talent artystów. Wystawę można oglądać do 7 października.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.