Przemiana finalistki była widoczna i radosna dla niej samej. Przemiana finalistki była widoczna i radosna dla niej samej. fot. Projekt Metamofroza - Kobiety z Pasją

Kobieta zmienną jest

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zakończył się Projekt Metamorfoza – Kobiety z Pasją. Konkurs wygrała pani Emilia, mama dwojga małych dzieci. Jak sama twierdzi, było to dla niej radosnym i niezwykłym przeżyciem.

Jak poinformowała koordynator konkursu, Agata Jankowska, pomysł na projekt zrodził się już wiele miesięcy temu. Wpłynęło dużo zgłoszeń. Wyłoniono finalistkę, a dzięki współpracującym firmom i partnerom projektu metamorfoza Emilii była możliwa w ciągu dwóch dni.

Zwyciężczyni musiała przejść kolejne etapy metamorfozy. Najpierw niełatwy, ale profesjonalny trening z Sandrą Kaczmarek, wybór pięknej i seksownej bielizny od głównego partnera projektu w sklepie Chabur, zabiegi manicure i pedicure oraz na twarz. Następnego dnia był czas na zmianę fryzury w „Impresji”, potem smaczny obiad w „Dwóch smakach”, aż wreszcie wizyta w Pracowni Wizerunku Basi Wein Krajewskiej, która wykonała makijaż. Na zakończenie finalistka trafiła przed obiektyw, uczestnicząc w eleganckiej sesji fotograficznej Oli Filozof w Hotelu Almarco.
Jak wspomina Emilia, wysyłając swoje zgłoszenie do konkursu, nie sądziła, że go wygra, choć, jak każda z pań, żywiła taka nadzieję. Zaskoczona i radosna, że została finalistką konkursu, z entuzjazmem oddała się w ręce profesjonalistów. Dziś, jak przyznaje, wspomina to jako cudowną przygodę i dziękuje wszystkim, których spotkała podczas udziału w projekcie.
Niedługo ruszy kolejna edycja. Warto zatem śledzić lokalne media i facebookową stronę Projektu Metamorfozy – Kobiety z Pasją.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.