O funkcjonowaniu biblioteki w czasie pandemii, planach inwestycyjnych oraz o tym, czy średzianie mniej czytają, z dyrektorem Biblioteki Publicznej w Środzie, Małgorzatą Walasek rozmawiał Jędrzej…
Rząd zdecydował o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz szkół i uczelni artystycznych. - Od jutra wszystkie te instytucje zaprzestaną…
UWAGA: Informujemy iż, z przyczyn niezależnych od Ośrodka Kultury wszystkie wydarzenia kulturalne oraz zajęcia od 12 marca zostają zawieszone na okres dwóch tygodni.
Niezliczona ilość płyt, wyjątkowa pasja, ponadczasowe miejsce. Na temat wypożyczalni filmów przy ul. Dąbrowskiego 40 i miłości do kina z Haliną Sujkowską, rozmawiał Jędrzej Józefowicz.
7 marca w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Rolniczych w Środzie odbędzie się VII Turniej Tańca Towarzyskiego Gest o Puchar Burmistrza Środy.
W najbliższą sobotę 22 lutego o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury rozpocznie się koncert Mateusza Ziółko – pianisty, wokalisty, autora muzyki i tekstów.
Zamiłowanie do sztuki i muzyki miał od dziecka. Na co zwraca uwagę recenzując spektakle? Jak ocenia wydarzenia kulturalne w Środzie? O pasji i życiu estety…
W niedzielne popołudnie 16 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Rolniczych w Środzie odbędzie się XX Jubileuszowy Koncert Karnawałowy organizowany przez Orkiestrę Dętą OSP.

WARTO OBEJRZEĆ