Tegoroczny Konkurs Eurowizji 2019 odbywać się będzie 14-18 maja w Tel Awiwie. Wystąpią w nim artyści z 42 krajów, reprezentujący trzy kontynenty. O Grand Prix …
To tytuł spektaklu dla dzieci (i nie tylko), który odbędzie się w piątek 1 lutego o godz. 18:00 w średzkim Ośrodku Kultury.
Średzianka Dominika Hoft, która w 2018 r. uczestniczyła w Rejsie Niepodległościowym na żaglowcu Dar Młodzieży, tym razem wraz z przyjaciółmi wyruszyła do Panamy, by –…
28 grudnia w restauracji Max Marina średzcy diabetycy pożegnali stary rok, a tym samym swymi strojami jakby zainaugurowali sezon karnawałowy.
Organizatorem wydarzeń związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Środzie ponownie jest Ośrodek Kultury. Finał akcji odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 stycznia.

Muzyczna uczta Wyróżniony

W najbliższy czwartek 10 stycznia o godz. 17:30 w Bibliotece Publicznej w Środzie odbędzie się kolejny, comiesięczny, a pierwszy w tym roku koncert muzyki poważnej…
W pierwszą sobotę nowego roku, 5 stycznia, o godz. 17:00, jeszcze w świątecznym nastroju średzianie będą mogli spotkać się na koncercie Grupy Rodzinnej.

Gdzie powitasz Nowy Rok? Wyróżniony

Powitanie Nowego Roku to ważne wydarzenie dla każdego. Wiąże się to także z nowymi wyzwaniami, postanowieniami lub zmianami.