Patryk

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Pełnych nadziei, wiary i miłości, radosnych Świąt Wielkiej Nocy oraz serdecznych spotkań w gronie Najbliższych życzy Redakcja Głosu Powiatu Średzkiego

Wtorkowy ranek 16 kwietnia nie był dla wszystkich przyjemny. Przedświąteczny czas skończył się dla ośmioosobowej rodziny z Kijewa tragedią.

Już stoi! 8-metrowy, dmuchany zając koloru fioletowego ze Starego Browaru w Poznaniu pojawił się na średzkim Starym Rynku.

W sobotę w Swarzędzu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w zapasach w stylu klasycznym kadetów (2002-2004), młodzików (2005-2007) i mini zapasach (2008-2009 i 2010-2012), w których udział wzięło 225 zawodników z 20 klubów. Turniej w Swarzędzu należy do jednych z największych turniejów rozgrywanych dla młodych klasyków na terenie Polski.

W minionym tygodniu w radosnej ale i zawodniczej atmosferze KS Tiger Zaniemyśl podsumował miniony rok startowo-treningowy.

Dziesięcioro karateków MIKASY wzięło udział w turnieju Wielkopolskiej Ligi Karate w Kamionkach koło Kórnika. Cała dziesiątka wróciła z medalami.

W ubiegłą sobotę zawodnicy KS TIGER udali się do Legnicy na prestiżowy międzynarodowy turniej karate olimpijskiego WKF Arashi Cup w Legnicy.

W środę 5 grudnia w hali sportowej CKZiU odbył się pierwszy Mikołajkowy turniej w siatkówkę.

W dniu 6 grudnia w hali sportowej CKZiU rozegrano coroczny Turniej Mikołajkowy w Futsalu.

Niedawno zaprosiliśmy Was do zabawy, w ramach której wybieramy najpiękniejszego psa powiatu średzkiego.