×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

To była wyjątkowa studniówka. Uczniowie Rolibudy rozpoczęli polonezem dokładnie sto jeden dni przed maturą. Zakończyli imprezę dokładnie sto dni przed egzaminem dojrzałości.

Zajęcia spinningu zyskały taką niebywałą popularność, gdyż nie ma tu miejsca na skomplikowane ruchy, każdy może sobie na nie pozwolić bez względu na płeć, stopień wytrenowania czy stan zdrowia.

W piątek informowaliśmy o niewybuchu przy ul. 3 Maja. Dziś rano podczas dalszych prac ziemnych, w wykopanym dole zauważono dwa wystające elementy, przypominające ten z piątku. Na razie nie wiadomo czy są to kolejne pociski moździerzowe. Ze względu na bezpieczeństwo przechodniów teren zabezpieczyła policja. Służby mundurowe oczekują na przyjazd saperów.

AKTUALIZACJA: o 11:40 saperzy zabezpieczyli 4 sztuki pocisków moździerzowych. - informacje potwierdził dyżurny KPP w Środzie.   

Matura zbliża się coraz większymi krokami. Ale zanim uczniowie zasiądą do egzaminacyjnych arkuszy, mieli oni niepowtarzalną okazję doskonale się bawić na studniówkowym balu.

Przed jedną ze średzkich posesji w trakcie prac związanych z przyłączeniem gazu wykopano pocisk moździerzowy.

Zespół Szkół Rolniczych oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Niebieski Zakątek” w Środzie w listopadzie zorganizowały zbiórkę na rzecz osób niepełnosprawnych. W piątek 17 stycznia ogłoszono ile udało się zebrać pieniędzy.

Niecałe 30 tysięcy złotych wpłynęło do budżetu strefy płatnego parkowania za grudzień. Był to trzeci miesiąc funkcjonowania tego rozwiązania w centrum miasta.

140 tysięcy z budżetu powiatu zostanie przeznaczone na remont drugiego parowozu. Decyzja została podjęta przez radnych powiatowych na środowej sesji.

Eliza Rzun walczy z włoskim partnerem o 5-letnią córkę Elenę. Póki co polski sąd stanął po stronie Włocha.

Browar Gzub w Annopolu po udanym poprzednim roku nie zamierza zwalniać tempa. Za nami pierwsza tegoroczna piwna impreza, czyli zimowa edycja Craft Beer Camp.