Kierowcy będą musieli zmienić swoje przyzwyczajenia w poruszaniu się na skrzyżowaniu przy dużym Orlenie. Kierowcy będą musieli zmienić swoje przyzwyczajenia w poruszaniu się na skrzyżowaniu przy dużym Orlenie.

Uwaga kierowcy!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od wtorku, 26 czerwca na skrzyżowaniu obok „dużego” Orlenu wprowadzono nową organizację ruchu. Jak teraz tam jeździć?

Do tej pory jadąc od Środy z prawego pasa można było pojechać jedynie w prawo. Z lewego pasa natomiast prosto lub w lewo. Od wczoraj nastąpiła zmiana, bowiem z prawego pasa możemy pojechać zarówno w prawo, jak i prosto na Zaniemyśl. Z lewego natomiast możemy pokierować się tylko w lewo, na Jarocin.

Nie udało nam się jeszcze ustalić czy zostaną osobno zsynchronizowane światła do lewoskrętu na Jarocin, wszystko jednak wskazuje na to, że tak się nie stanie.

Wiadomo jednak, że przez kilka dni będą tam jeszcze trwały prace związane z budową wysepek, a także malowaniem oznakowania poziomego, które powinno pojawić się na skrzyżowaniu do końca tego tygodnia. Również w ciągu najbliższych dni mają zakończyć się prace odbywające się w ostatnim czasie na całym odcinku „jedenastki” w naszym powiecie.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Ś21 - Koparka