Kierowcy będą musieli zmienić swoje przyzwyczajenia w poruszaniu się na skrzyżowaniu przy dużym Orlenie. Kierowcy będą musieli zmienić swoje przyzwyczajenia w poruszaniu się na skrzyżowaniu przy dużym Orlenie.

Uwaga kierowcy!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od wtorku, 26 czerwca na skrzyżowaniu obok „dużego” Orlenu wprowadzono nową organizację ruchu. Jak teraz tam jeździć?

Do tej pory jadąc od Środy z prawego pasa można było pojechać jedynie w prawo. Z lewego pasa natomiast prosto lub w lewo. Od wczoraj nastąpiła zmiana, bowiem z prawego pasa możemy pojechać zarówno w prawo, jak i prosto na Zaniemyśl. Z lewego natomiast możemy pokierować się tylko w lewo, na Jarocin.

Nie udało nam się jeszcze ustalić czy zostaną osobno zsynchronizowane światła do lewoskrętu na Jarocin, wszystko jednak wskazuje na to, że tak się nie stanie.

Wiadomo jednak, że przez kilka dni będą tam jeszcze trwały prace związane z budową wysepek, a także malowaniem oznakowania poziomego, które powinno pojawić się na skrzyżowaniu do końca tego tygodnia. Również w ciągu najbliższych dni mają zakończyć się prace odbywające się w ostatnim czasie na całym odcinku „jedenastki” w naszym powiecie.

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.